независимое международное интернет-издание

Кругозор

интернет-журнал

x

Пресс-релизы

Розробка та просування сайтів

Бізнес в інтернеті сьогодні однин з найбільш перспективних напрямків.

Бізнес в інтернеті сьогодні однин з найбільш перспективних напрямків. На даний момент практично всі компанії мають свої представництва в мережі, але багато з них і починають, не маючи бізнесу в реальному житті. Створення та просування сайтів зараз дуже затребувані: щодня з'являється безліч нових веб-ресурсів, типів яких сьогодні теж велика кількість. Природно, що в такій ситуації в різних галузях розвивається жорстка конкуренція, в якій боротьба йде за увагу кожної людини - користувача мережі. Тому створення і просування сайтів не існують одне без одного, а їх якість визначає, чи буде віддача від бізнесу, за який ви взялися.

Тільки професійне створення і просування сайтів допоможе окупити вкладення і надалі отримувати дохід з веб-ресурсу. Чим би ви не займалися, неможливо досягти довіри відвідувача, не йдучи в ногу з часом. Якщо ресурс створюється для компанії, то він стає обличчям бренду: сьогодні більшість людей шукають інформацію про будь-які послуги, товари і компанії саме в Інтернеті. Але мало просто створити, необхідно, щоб вас змогли без труднощів знайти на просторах мережі, тому створення і просування сайтів повинні бути довірені професійній команді, яка вміє добиватися результату.

Розробка сайтів та подальше просування

Розробка сайтів - як правило, довгий і творчий процес. Більшість студій мають ряд типових пропозицій, але найякісніші проекти виходять при індивідуальному підході. У нашій компанії розробка сайтів починається з позначення цілей клієнта. Можливо, ми краще зможемо зрозуміти, який саме ресурс вам потрібно, почувши про те, якого необхідно досягти результату. Такий підхід дає можливість з самого початку взяти правильний курс, і йти до успіху найкоротшим шляхом. Це економить наш час і ваші гроші.

При розробці сайтів ми поділяємо їх на кілька основних типів:

Інтернет-магазини - одні з найпоширеніших веб-ресурсів. Розробка і просування сайтів подібного роду - пряме вкладення в розвиток бізнесу. Після запуску такий магазин практично не вимагає витрат, необхідна лише розкрутка сайту - для залучення клієнтів;

Landing Page - це еволюція продаючої сторінки, вона відмінно підходить для організації високих продажів послуг;

Корпоративні портали можуть бути різних масштабів - від простого представництва бренду до багаторівневої системи з особистими кабінетами для співробітників і партнерів.

Якщо ви хочете отримати максимальний дохід і не переплачувати, розкрутка сайту повинна бути довірена тій самій студії, яка займалася його проектуванням і втіленням. В інтернеті є загальні правила, однак у кожного успішного розробника є власні стратегії. На тому етапі, коли повним ходом йде розробка сайтів, закладаються багато майбутніх факторів його майбутнього успіху. Якщо всім цим буде займатися одна студія, то не доведеться нічого переробляти, а старт буде швидким і впевненим.

Просування сайту (після розробки)

Розробка сайтів - лише перший етап становлення інтернет бізнесу, який абсолютно даремний без другого - розкрутка сайту. Уявіть собі, що ви відкрили магазин в новому районі, а дорогу до вас не провели. Ви сподіваєтеся, що ваші товари настільки потрібні і корисні, що всі дізнаються про них навіть без реклами. Але незабаром з'ясовується, що подібних магазинів тут безліч і інфраструктура у них ідеальна. Покупці навіть не дізнаються про ваше існування, а якщо і почули десь випадково про такий бренд - не поїдуть навіть подивитися, дороги то у вас немає.

Розкрутка сайту дозволяє прокласти до нього «дорогу», по якій потягнуться натовпи відвідувачів магазину.

Головний інструмент створення і просування сайтів

Пошукова оптимізація (SEO) - це «чарівний інструмент», синонімом якого, по суті, і є розкрутка сайту. Сенс цих робіт над ресурсом полягає в тому, щоб ресурс повністю задовольняв всім правилам пошукових систем - Google, Yandex та інших. Адже шлях користувача в інтернеті майже завжди починається з введення в рядку пошукача потрібних слів.

Розкрутка сайту дозволяє зробити так, щоб користувач, що вводить в пошуковій системі назву товару, що знаходиться в інтернет-магазині, отримував посилання саме на ваш сайт.

Правильна розкрутка сайту дозволяє:

Направити на сторінки цільову аудиторію - користувачів, які шукають вміст цих сторінок;

Обігнати конкурентів, піднявшись вище них в пошуковій видачі;

Утримувати зайняті позиції до декількох років, не вкладаючи більше ніяких коштів.

Якщо вам потрібне створення і просування сайтів, то ви звернулися за адресою. Це головні напрямки нашої діяльності. Ми - згуртована команда професіоналів з багаторічним досвідом і безліччю успішно реалізованих проектів за плечима. Зверніться до нас - і ви отримаєте результат.

Джерело: www.taina.com.ua

Новое

Блоги

СИЛА В ПРАВДЕ!
Леонид Анцелович : СИЛА В ПРАВДЕ!

«Как только начнем править Конституцию – это уже путь к какой-то нестабильной ситуации. Вот стоит только начать – потом не остановиться будет. Поэтому лучше не трогать основной закон государства».

16 Февраля 2021

Эхо наших дней:  Гитлер – Сталин
Григорий Амнуэль : Эхо наших дней: Гитлер – Сталин

Поводом к этой статье послужили начавшиеся по отмашке с самого верха требования срочно принять закон, ещё более ужесточающий наказание, а главное – полностью запрещающий непредвзятое исследование событий истории периода 1939 – 1945 годов.

06 Февраля 2021

Смертельные игры с SARS-CoV-2 в неравном русском мире
Мустафа Эдильбиев : Смертельные игры с SARS-CoV-2 в неравном русском мире

Отмеченная экспертом "Ведомостей" избирательность обеспечения средствами борьбы с коронавирусом в России приводит к необратимой катастрофе. Так, рекордное за десять лет количество умерших зафиксировано за июнь 2020г.…

05 Января 2021

Еще в блогах

x