независимое международное интернет-издание

Кругозор

интернет-журнал

x

Пресс-релизы

Розробка та просування сайтів

Бізнес в інтернеті сьогодні однин з найбільш перспективних напрямків.

Бізнес в інтернеті сьогодні однин з найбільш перспективних напрямків. На даний момент практично всі компанії мають свої представництва в мережі, але багато з них і починають, не маючи бізнесу в реальному житті. Створення та просування сайтів зараз дуже затребувані: щодня з'являється безліч нових веб-ресурсів, типів яких сьогодні теж велика кількість. Природно, що в такій ситуації в різних галузях розвивається жорстка конкуренція, в якій боротьба йде за увагу кожної людини - користувача мережі. Тому створення і просування сайтів не існують одне без одного, а їх якість визначає, чи буде віддача від бізнесу, за який ви взялися.

Тільки професійне створення і просування сайтів допоможе окупити вкладення і надалі отримувати дохід з веб-ресурсу. Чим би ви не займалися, неможливо досягти довіри відвідувача, не йдучи в ногу з часом. Якщо ресурс створюється для компанії, то він стає обличчям бренду: сьогодні більшість людей шукають інформацію про будь-які послуги, товари і компанії саме в Інтернеті. Але мало просто створити, необхідно, щоб вас змогли без труднощів знайти на просторах мережі, тому створення і просування сайтів повинні бути довірені професійній команді, яка вміє добиватися результату.

Розробка сайтів та подальше просування

Розробка сайтів - як правило, довгий і творчий процес. Більшість студій мають ряд типових пропозицій, але найякісніші проекти виходять при індивідуальному підході. У нашій компанії розробка сайтів починається з позначення цілей клієнта. Можливо, ми краще зможемо зрозуміти, який саме ресурс вам потрібно, почувши про те, якого необхідно досягти результату. Такий підхід дає можливість з самого початку взяти правильний курс, і йти до успіху найкоротшим шляхом. Це економить наш час і ваші гроші.

При розробці сайтів ми поділяємо їх на кілька основних типів:

Інтернет-магазини - одні з найпоширеніших веб-ресурсів. Розробка і просування сайтів подібного роду - пряме вкладення в розвиток бізнесу. Після запуску такий магазин практично не вимагає витрат, необхідна лише розкрутка сайту - для залучення клієнтів;

Landing Page - це еволюція продаючої сторінки, вона відмінно підходить для організації високих продажів послуг;

Корпоративні портали можуть бути різних масштабів - від простого представництва бренду до багаторівневої системи з особистими кабінетами для співробітників і партнерів.

Якщо ви хочете отримати максимальний дохід і не переплачувати, розкрутка сайту повинна бути довірена тій самій студії, яка займалася його проектуванням і втіленням. В інтернеті є загальні правила, однак у кожного успішного розробника є власні стратегії. На тому етапі, коли повним ходом йде розробка сайтів, закладаються багато майбутніх факторів його майбутнього успіху. Якщо всім цим буде займатися одна студія, то не доведеться нічого переробляти, а старт буде швидким і впевненим.

Просування сайту (після розробки)

Розробка сайтів - лише перший етап становлення інтернет бізнесу, який абсолютно даремний без другого - розкрутка сайту. Уявіть собі, що ви відкрили магазин в новому районі, а дорогу до вас не провели. Ви сподіваєтеся, що ваші товари настільки потрібні і корисні, що всі дізнаються про них навіть без реклами. Але незабаром з'ясовується, що подібних магазинів тут безліч і інфраструктура у них ідеальна. Покупці навіть не дізнаються про ваше існування, а якщо і почули десь випадково про такий бренд - не поїдуть навіть подивитися, дороги то у вас немає.

Розкрутка сайту дозволяє прокласти до нього «дорогу», по якій потягнуться натовпи відвідувачів магазину.

Головний інструмент створення і просування сайтів

Пошукова оптимізація (SEO) - це «чарівний інструмент», синонімом якого, по суті, і є розкрутка сайту. Сенс цих робіт над ресурсом полягає в тому, щоб ресурс повністю задовольняв всім правилам пошукових систем - Google, Yandex та інших. Адже шлях користувача в інтернеті майже завжди починається з введення в рядку пошукача потрібних слів.

Розкрутка сайту дозволяє зробити так, щоб користувач, що вводить в пошуковій системі назву товару, що знаходиться в інтернет-магазині, отримував посилання саме на ваш сайт.

Правильна розкрутка сайту дозволяє:

Направити на сторінки цільову аудиторію - користувачів, які шукають вміст цих сторінок;

Обігнати конкурентів, піднявшись вище них в пошуковій видачі;

Утримувати зайняті позиції до декількох років, не вкладаючи більше ніяких коштів.

Якщо вам потрібне створення і просування сайтів, то ви звернулися за адресою. Це головні напрямки нашої діяльності. Ми - згуртована команда професіоналів з багаторічним досвідом і безліччю успішно реалізованих проектів за плечима. Зверніться до нас - і ви отримаєте результат.

Джерело: www.taina.com.ua

Новое

Джуна, какой я её знала
Джуна, какой я её знала

Элеонора Мандалян октябрь 2020

Под стук колёс
Под стук колёс

Ефим Гаммер октябрь 2020

Россия зла за прозвище «Империя зла»
Россия зла за прозвище «Империя зла»

Степан Степанов октябрь 2020

Путин - когда и где остановка?
Путин - когда и где остановка?

Лазарь Фрейдгейм октябрь 2020

Блоги

В России народ — не власть, а простые избиратели
Леонид Анцелович : В России народ — не власть, а простые избиратели

...вы не власть. Власть сидит в Белом доме, в мэрии, в администрациях. Это власть, выбранная источником власти, то есть народом. Вот главное, понимаете? Какая вы власть? Вы избиратели...

23 Октября 2020

Приблизительная вирусология
Виталий Цебрий : Приблизительная вирусология

Как известно, есть науки точные. А есть не очень. Медицина не относится к точным наукам. Ну, а уж говоря о вирусологии...

17 Сентября 2020

О гуманизме в современной России
Григорий Амнуэль : О гуманизме в современной России

Думаю, после всего того, что было показано в последнем фильме Навального, самолет, в котором летел Алексей, в былые времена просто бы взорвали со всеми остальными.

02 Сентября 2020

Еще в блогах

x